Strona internetowa Samorządziku Uczniowskiego klas I-III w Niedrzwicy Dużej
Strona Główna · Artykuły · Download · Forum · Linki · Kategorie Newsów Sierpień 27 2016 03:05:48
Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 21
Najnowszy Użytkownik: DanielDig
Witamy
Witamy Cię na Stronie Internetowej Samorzadziku Uczniowskiego klas I-III Szkoły Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. Samorządzik to My - wszyscy uczniowie klas I-III, pod opieką p.Anny Drewniak-Janczarek i p. Iwony Pastuszak. Wszyscy razem się wspieramy i w klasach I-III wspólnie z wychowawcami klas I-III działamy. Obejrzyj naszą galerię zdjęć z wycieczek, uroczystości i imprez szkolnych. Rodzice przeczytajcie artykuły skierowane do Was , zaś uczniowie te, które są dla Was. Stronę redaguje nauczyciel nauczania zintegrowanego - Iwona Pastuszak.
MukoMartynka z Niedrzwicy Dużej - Mój pierwszy wywiad z mamą - Może moje marzenie się spełni i zostanę sławna?
10 maja 2016 roku - gośćmi Jarosława Konowałka była 9-cio letnia Martynka , uczennica klasy II c, z naszej szkoły, która zmaga się z mukowiscydozą. O codzienności życia z chorobą - opowiadała mama dziewczynki - Monika.

Jeśli możesz - wspomóż leczenie Martynki: na pomagam.pl/mukomartynkaWYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA UCZNIÓW KLAS I-III W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIEDRZWICY DUŻEJ NA ROK SZKOLNY 2016/ 2017


Rodzice uczniów klas I-III - kupują tylko podręczniki do nauki religiiReligia - klasa I - Jesteśmy rodziną Pana Jezusa, Ks. Piotr Goliszek

wydawnictwo Gaudium

Numer dopuszczenia
AZ-11-01/10-LU-1/12

Religia klasa II - Kochamy Pana Jezusa, Ks. Piotr Goliszek

wydawnictwo Gaudium

Numer dopuszczenia
AZ-12-01/10-LU-3/13

Religia klasa III - Przyjmujemy Pana Jezusa, Ks. Piotr Goliszek

wydawnictwo Gaudium

Numer dopuszczenia
AZ-13-01/10-LU-4/14Koniec pięknej przygody na EURO 2016. Dziękujemy za walkę!
Niestety, nie udało się. Ale to był piękny mecz. DZIĘKUJEMY naszym za te emocje, świetną grę i dojście do ćwierćfinałów. Zabrakło niewiele. BRAWO!Dla nas jesteście zwycięzcami! Dziękujemy!


Brawo ! Szwajcara - Polska 1-1, 4-5 w karnych

Zakończenie roku szkolnego 2015/16


odbędzie się w piątek 24 czerwca 2016 roku.

10.00 Msza święta w Kościele Parafialnym w Niedrzwicy Dużej

11.00 Zakończenie roku szkolnego 2015/16 na sali gimnastycznej naszej szkoły,

następnie około 13.00 - spotkania uczniów z wychowawcami w klasach.


Przydział sal:

Klasa I a - sala nr 3 (stara szkoła)
Klasa I b - sala nr 2 (stara szkoła)
Klasa I c sala nr 1 (stara szkoła)
klasa II a - sala nr 33
Klasa II b – sala nr 31
Klasa II c - sala nr 15
Klasa III a - sala nr 13
Klasa III b – sala nr 14
Klasa III c - sala nr 12

Serdecznie zapraszamy !
Udanych, bezpiecznych i dłuuuuuuuuuuuuugich wakcji !

Życzymy Wam moi mili, byście wakacje miło spędzili.
Tak jak każdy sobie marzy, może - na nadmorskiej plaży!


Może cicho, bez hałasu, idąc na spacer - do lasu.
Może gdzies tam , w ciepłym kraju, czując się jak Adam w raju!


Może gdzieś wysoko w górach, czując się - jak prawdziwy góral!

Abyście ten wakacyjny czas - miło spędzili
i do nas znowu - 1 września wrócili!


Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły – Samorządzik klas I – III - życzy udanych, słonecznych i dłuuuuuuuugich wakacji.

"W ten wakacyjny czas niech słoneczko opali Was na złoto
a we wrześniu wróćcie do szkoły z ochotą"

Do zobaczenia we wrześniu 2016 roku.Uczniowie klasy III b - na wycieczce pieszej w Skansenie Maszyn Rolniczych w Niedrzwicy Kościelnej
Dnia 16 czerwca 2016 roku - klasa III b wraz z wychowawczynią p. Anną Drewniak-Janczrek była na wycieczce w Skansenie Maszyn Rolniczych w Niedrzwicy Kościelnej powstałego z inicjatywy Fundacji „ Ocalić od Zapomnienia”, gdzie oglądali dawny sprzęt rolniczy, sprzęt wojskowy z czasów II Wojny Światowej, zabytkowe przedmioty używane w gospodarstwie domowym, z także narzędzia kowala i stolarza. O tych wszystkich eksponatach bardzo ciekawie opowiadał i po Skansenie oprowadził p Andrzej Pastusiak, któremu bardzo dziękujemy !
Uczniowie klasy III b, w większości członkowie Koła przyrodniczego,mieli też możliwość podziwiania osobliwości przyrodniczych. Podczas spaceru alejami parku w Niedrzwicy Kościelnej dzieci widziały stare drzewa - pomniki przyrody ( w tym m.in. klon "Kibic", czy dąb "Dziedzic") oraz głazy narzutowe "Piaskowiec czerwony". Wychowawczyni p. Anna Drewniak Janczarek przybliżyła też uczniom historię powstania parku związaną m.in. z rodziną dziedzica Mazurkiewicza. Po spacerze i wsłuchiwaniu się w śpiew ptaków, dzieci korzystały z atrakcji placu zabaw usytuowanego na terenie parku.Uczniowie klasy II b na wycieczce w Piekarni GS w Niedrzwicy Dużej
Uczniowie klasy II b na wycieczce w Piekarni GS w Niedrzwicy Dużej

Dnia 21 czerwca 2016 roku klasa druga „ b” udała się na wycieczkę do Piekarni GS w Niedrzwicy Dużej. Naszą wizytę zaczęliśmy od zmiany stroju – (dostaliśmy firmowe podkoszulki oraz czepki na głowę) i umycia rąk. Później pani Małgorzata Krysa pokazała nam pomieszczenia jakie znajdują się na terenie piekarni, obserwowaliśmy pracę cukierników i piekarzy oraz próbowaliśmy niektórych smakołyków. Najwięcej radości sprawiło nam samodzielne wykonanie słodkiej bułeczki, którą dostaliśmy do zjedzenia. Panie Małgorzata Krysa i Ludwika Chamera na zakończenie wręczyły nam wiele upominków ( opaski odblaskowe, podkładki, drewniane nożyki). Ta wycieczka z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. DZIĘKUJEMY!
Uczniowie klasy II b
wraz z wychowawczynią p. Anną WójcikUczniowie klasy II b - na wycieczce pieszej w Skansenie Maszyn Rolniczych w Niedrzwicy Kościelnej
Dnia 22 czerwca 2016 roku - klasa II b udała się na wycieczkę do Skansenu Maszyn Rolniczych w Niedrzwicy Kościelnej powstałego z inicjatywy Fundacji „ Ocalić od Zapomnienia”. Widzieliśmy tam nie tylko dawny sprzęt rolniczy, ale też sprzęt wojskowy z czasów II Wojny Światowej, zabytkowe przedmioty używane w gospodarstwie domowym, z także narzędzia kowala i stolarza. O tych wszystkich eksponatach bardzo ciekawie opowiadał nam i po Skansenie oprowadził p Andrzej Pastusiak. DZIĘKUJEMY! - Uczniowie klasy II b wraz z wychowawczynią p. Anną Wójcik


Uczniowie klas III przygotowali apel pod hasłem "Bezpieczne wakacje"


Dnia 22 czerwca 2016 roku - Uczniowie klas III , pod kierunkiem wychowawców przygotowali apel pod hasłem "Bezpieczne wakacje"
Uczniowie klas III dziękują drużynowemu Szymonowi Chamerze za pokaz z ratownictwa - Jak należy udzielić pierwszej pomocy - osobie poszkodowanej"Brawo! Mamy to! Polska w 1/8 finału EURO 2016!

Brawo Orły! Polska - Niemcy 0:0
Brawo Orły! Zażarty bój z mistrzami świata! Awans na wyciągnięcie ręki !Strona 1 z 67 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik do wakacji
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Nauczyciel
19 grudzień 2007 20:29:27
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z wycieczek, uroczystości i imprez szkolnych znajdujących sie w naszej GALERII oraz do przeczytania artykułów w zakładce ARTYKUŁY.

Imieniny
Copyright © 2006
Powered by PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005398705 Unikalnych wizyt Asymetric Green Theme by: Divine JazOOn

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie